Holub vyhrál třetí klání v řadě

Plzeň – Devátý díl cyklistické Giant ligy, Grand Prix NaCesty.cz, vyhrál Tomáš Holub ze Sparty Praha.

4.7.2014

Tomáš Holub (uprostřed)Foto: GL/T. Tesař

Aktuálně nejlepší jezdec seriálu ovládl středeční bodovací závod s náskokem 17 bodů před Jiřím Nesvedou.

Ve středu na startu byli i cyklokrosoví reprezentanti Kyzivát (Johnson Controls Mladí Boleslav) a Petruš (BKCP-Power plus).

Tomáši Holubovi se podařilo vyhrát třetí závod seriálu v řadě. „Mám konečně hattrick," radoval se vítěz. „Kluci z týmu byli skvělí a po zlomenině se dobře zapojil i Vašek Viktorín," dodal Holub.

Ten si tak upevnil vedení v průběžném pořadí seriálu.

Ve středečním závodě se rozjela i soutěž o nejaktivnějšího jezdce měsíce července. puntíkovaný dres Kiss Proton prestige oblékl Petr Fiala.

Výsledky – (55 km, čas vítěze 1:12.02 hod.): 1. Holub 39 b., 2. Nesveda (oba AC Sparta Praha) 22 b., 3. Boubal (VC Ratisbona) 13 b., 4. Kesl (NejlevnějšíPneu.cz) 11 b., 5. Okrouhlický (AC Sparta) 10 b.

Vittoria Cup juniorů: 1. Rajchart (Nutrend Spezialized Racing), Kiss Proton prestige (aktivita): 1. Fiala (AC Sparta). Sýkora sportswear Cup (ženy): 1. Trefná (Alltraining.cz). NaCesty.cz Cup (nad 40 let): 1. Janda (Studiopohody.cz).

Muži průběžně: 1. Holub 248 bodů, 2. Nesveda 232 , 3. Boubal 173.

Kde se slavilo a kde truchlilo

Plzeň – Politici sledovali sobotní sčítání volebních hlasů společně.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.