SK Jihlava – HBC Plzeň 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Branky a asistence: 11. Javorka, 40. Jobák (Kříž) – 43. Edl (J. Kejř, Krásný). Střely: 22:30, vyloučení: 6:6, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0. Rozhodčí: Vokurka, Horský. Diváci: 62.

Do první zajímavé akce zápasu se dostal domácí Trávník, ale trefil pouze připraveného gólmana Marka. Za necelé dvě minuty se předvedl gólman Jihlavy Humlíček, který včasným vyběhnutím zmařil šanci Valenty. Jihlava se ujala vedení v 11. minutě, kdy přesně pálil Javorka, hned poté Danko v dobré pozici na Marka nevyzrál.

Úvod druhé části nabídl na obou stranách několik dobrých šancí, ale bez brankového efektu, v přesilové hře domácích střílel Smutný těsně vedle branky. Utkání nabízelo spoustu soubojů a aktivní hokejbal, který však žádný gól ve druhé třetině nepřinesl.

Plzeň mohla hned na začátku třetí části srovnat stav. Brázda vyhodil míček pouze k Ondřeji Benediktovi, který však z dobré pozice trefil tyč. Oba celky se snažily ofenzivní hrou změnit stav, což se povedlo domácím, když pět minut před koncem zápasu přidal druhý gól Jobák, který před brankou tečoval ránu Kříže. Plzeň v závěru dokázala vystupňovat svůj tlak, v přesilovce navíc odvolala gólmana a snížila brankou Michala Edla. Závěr třetí části byl hodně ofenzivní, šance střídala šanci, ovšem stav 2:1 už zůstal nezměněn.

Plzeň: Marek – Edl, J. Benedikt, Kavalír, Slanec, Frajdl, Krpal – Malý, Krásný, O. Benedikt – M. Polívka, J. Kejř, V. Polívka – Gřonka, Valenta, Zeman – Liška, Tůma.

Ostatní výsledky: Most – Vlašim 4:2 (1:1, 2:1, 1:0), Hradec Králové – Kladno 3:1 (2:0, 0:0, 1:1), Letohrad – Ústí n. Labem 4:3 ss (1:1, 1:2, 1:0), Třinec – Kert Park Praha 2:3 ss (1:2, 1:0, 0:0), Karviná – Pardubice 1:3 (1:0, 0:0, 0:3).