TJ Snack Dobřany – Mladá Boleslav 2:3 (0:2, 1:0, 1:1). Branky Dobřan: Kopta 2. Střely: 35:25, vyloučení: 6:4, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0.

Hosté v Dobřanech trpělivě čekali na chybu domácích, a když přišla, ihned gólově trestali. Tímto způsobem se v úvodní části hry dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině domácí snížili a ve třetí se jim podařilo srovnat stav. To nakonec nebylo klíčové, neboť minutu před koncem opět inkasovali a přenechali body hostům.

„Dnes zvítězila v Dobřanech zkušeně hrající Mladá Boleslav. My jsme nehráli to, co jsme měli, přesto jsme po nepříznivém vývoji smazali dvoubrankový náskok soupeře. Bohužel, stejně jako s Kladnem jsme minutu před koncem inkasovali rozhodující branku. Je to velká škoda, musíme si prohrané domácí zápasy vyhodnotit a pokusit se zapracovat na tom, abychom závěry zápasů zvládali lépe," uvedl trenér Dobřan Václav Šlehofer starší.

HBC Hostivař – TJ Tatran Třemošná 6:1 (1:1, 2:0, 3:0). Branka Třemošné: Toman. Střely: 25:27, vyloučení: 4:4, využití přesilovek: 0:0.

„Výsledek je pro nás až hodně krutý, dvě třetiny jsme hráli se silným soupeřem vyrovnaný souboj," pravil hrající kouč Tatranu Petr Škarecký. „Poslední góĺy zaznamenali domácí až v závěrečné pětiminutovce, kdy už jsme hráli vabank. Za stavu 1:2 a 1:3 jsme se dostali do několika brejkových situací, špatně jsme je ale zakončili," hodnotil.

O víkendu čeká Tatran druhý neporažený tým Kovo. „Jdeme do utkání se zdravým respektem. Pokud zahrajeme tak, jak si představuji, jsme schopni konkurovat každému," věří Petr Škarecký.