Šneci se představili ve všech startujících kategoriích. „Malé, ale hrdé hokejbalové město z jihu Plzeňska mělo na turnaji pět hráčů. Náš klub, který je suverénním mistrem České republiky v extralize staršího dorostu, byl tak stále na nohou a někteří kluci si protáhli sezonu," řekl hrdý trenér Václav Šlehofer starší.

V kategorii hráčů do 20 let reprezentovalo Dobřany duo útočníků – Jan Kovářík a Václav Šlehofer mladší, syn dobřanského kouče. Oba si z mistrovství světa přivezli bronzové medaile, Šlehofer se dokonce dostal i do All star týmu turnaje.

Mezi reprezentanty mladšími 18 let k bronzové medaili přispěli brankářská jednička Marek Hájek a spolehlivý obránce Ondřej Málek.

Nejmladší kategorii, tedy hokejbalisty pod 16 let, vedl jakožto kapitán dobřanský Nicholas Kaňák, jindy také hokejista mladšího dorostu HC Plzeň. V utkání se Slovenskem byl dokonce vyhlášen hráčem utkání, v závěrečném rozdávání individuálních ocenění byl zvolen do nejlepšího týmu turnaje.

„Všem borcům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu v barvách českých výběrů. Stále je ale na čem pracovat, mezi Šneky je totiž nespočet dalších talentů," dodává závěrem Václav Šlehofer starší.