Testa Letohrad - HBC Plzeň 2:3 ss (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

Branky Plzně: 17. Zrna, 21. J. Kejř, sam. stř. O. Kejř. Střely: 23:31, vyloučení: 4:5, přesilovky: 1:0, oslabení: 0:0, diváků: 38, rozhodčí: Diblík, Gráca.

V důležitém souboji se jako první prosadili domácí, když obraně Plzně pláchnul Lux a překonal gólmana Západočechů. Na začátku druhé třetiny po samostatné akci srovnal plzeňský Martin Zrna. A hosté se záhy dostali do vedení, když skóroval před brankou osamocený Jaroslav Kejř. Další šanci Plzně zmařil pohotovým zásahem gólman Šimara. Ve třetí části to vypadalo, že hosté udrží svoje vedení a připíší si tři body. Po faulu Valenty půl minuty před koncem Letohrad vyzkoušel power play, Lux se prosadil podruhé v utkání a poslal duel do nájezdů. Jako první v nájezdech uspěl hostující Jiří Benedikt, ovšem za Letohrad opět vyrovnal Lux. Sérii nakonec rozhodl Ondřej Kejř, který zajistil Plzni bod navíc.

HBC Hradec Králové - HBC Plzeň 4:3 (1:2, 0:0, 3:1)

Branky Plzně: 3. O. Kejř, 7. Polívka, 43. Gřonka. Střely: 26:32, vyloučení: 3:2, přesilovky: 0:0, oslabení: 0:0, diváků: 55, rozhodčí: Řezníček, Havelka.

Skóre zápasu otevřel gólem už ve třetí minutě hostující forvard Ondřej Kejř. Hosté odskočili na začátku 7. minuty díky brance Miroslava Polívky už na 2:0. Hradečtí se snažili o snížení, a to se jim ještě do první sirény podařilo. Druhá část byla u obou týmů bojovná a šance nechyběly, ale Plzeň i po třiceti minutách držela jednobrankové vedení. V třetí třetině domácí otočili skóre, ale Gřonka srovnal na 3:3. V závěru se však Hradci podařilo vstřelit vítězný gól.

Ostatní výsledky: J. Hradec - Ústí n. L. 2:3 ss (2:0, 0:0, 0:2), Vlašim - Most 5:2 (2:0, 3:1, 0:1), Hradec Králové - Kladno 1:0 (0:0, 0:0, 1:0), Letohrad - Kladno 3:4 ss (2:1, 0:0, 1:2).