Chlumec n. Cidl. – Snack Dobřany 2:6
„Odehráli jsme velmi těžké utkání s kvalitním týmem plné osobních soubojů. Nás opět podržel Jan Marek, a to zejména v úvodní části. Výhru považuji za spravedlivou, ale vydřenou. Doposud jsme hráli čtyřikrát doma a sedmkrát venku, čili zisk 20 bodů je solidní. Nyní se budeme maximálně koncentrovat na zbytek podzimu, v kterém nás čekají čtyři domácí důležité duely. Hned o víkendu hostíme v derby Třemošnou, a to je velmi kvalitní soupeř. Tyhle zápasy mívají patřičný náboj a věřím, že nás tradičně přijde povzbudit spousta fanoušků," přeje si trenér Václav Šlehofer starší.

Přelouč – Plzeň-Litice 2:3 ss
Litice připravily Přelouči první ztrátu v domácím prostředí v sezoně.

„Hra nebyla z naší strany bůhvíjaká, byl to ubojovaný zápas, ale za dva body jsme rádi. Ubránili jsme řadu přesilovek, naopak při naší početní výhodě domácí srovnali na 2:2, ale v nájezdech jsme si zajistili druhý bod," zhodnotil cenný výsledek vedoucí mužstva Litic Martin Kastner.

SK Jihlava – Tatran Třemošná 5:0
Třemošná si odvezla z Vysočiny výprask.

„Nad naším výkonem se podepsal špatný stav povrchu, na kterém jsme nedokázali kombinovat. Soupeř chtěl víc. My jsme dali dvě tyčky, ale ve druhé třetině to tam Jihlavě napadalo. Premiéru v brance si odbyl mladší dorostenec Pop," zhodnotil duel trenér Tatranu Třemošná Viktor Vodrážka.