HBC Plzeň – SK Jihlava 3:0 (1:0, 2:0, 0:0). Branky a asistence: 8. Krásný (J. Kejř), 21. Vodrážka (Valenta), 28. Krch (Malý, Valenta).

Oba týmy vstoupily do utkání aktivně a hned od úvodu se na obou stranách střídaly zajímavé akce. Plzeň byla přeci jen o něco aktivnější a z první přesilovky dokázala vytěžit úvodní branku. Míček se před brankou dostal na hůl Daniela Krásného, který ho dopravil do branky. První část už další změnu skóre nenabídla, to ve druhé části se skóre měnilo hned dvakrát a obě trefy zaznamenal opět domácí celek. Nejprve se po vyhraném buly trefil mladý obránce Lukáš Vodrážka a po něm se v přesilovce prosadil další mladík Martin Krch.

Utkání Plzně s Jihlavou bylo plné tvrdých soubojů, někdy na hranici pravidel, ale v rámci určitých mezí. Plzeň i Jihlava si v závěrečné části vytvořily několik dobrých šancí, ale na obou stranách se ukázali oba gólmani. Domácí Jan Marek nakonec dokázal udržet čisté konto, což se mu podařilo potřetí v této sezoně.

„Výkon nebyl optimální, bylo tam množství chyb, neplnili jsme to, co jsme si řekli. Podařilo se nám dát jeden šťastný gól z přesilovky, po prvním gólu se to zvedlo, ale pořád to nebylo ono. Za sezonu jsme nasbírali pětatřicet bodů, což je posun oproti loňsku. Systém play-off nám dává poměrně zajímavou šanci na úspěch," uvedl po utkání asistent trenéra Plzně Tomáš Semera.

Plzeň: Marek – J. Benedikt, Edl, Slanec, Kavalír, Vodrážka, Vágner – Krpal, Malý, Krch, Němec, J. Kejř, Krásný, Valenta, O. Benedikt, Gřonka, Tůma, Pravda.
Ostatní výsledky: Vlašim – Most 4:3 ss, Kladno – Hradec Králové 5:0, Ústí n. Labem – Letohrad 2:1 ss, Kert Park Praha – Třinec 5:3, Pardubice – Karviná 12:2.