Vybírat můžete z nominace, kterou určila sportovní redakce Plzeňského deníku.

Nominace sportovců:Michael Krmenčík (fotbal), Aleš Hruška (fotbal), Milan Gulaš (hokej), Tomáš Mertl (hokej), Václav Pech (automobilová rallye), Kateřina Beroušková (běh na lyžích), Filip Nepejchal (sportovní střelba), Tereza Petržilková (atletika), Michal Tonar (házená), Tomáš Vnuk (futsal), Pavel Šour (box)

Jak postupovat při hlasování?

Stačí vystřihnout kupon z Plzeňského deníku a vyplnit podle vašeho uvážení jména tří sportovců z uvedené nominace.

Vyplněný kupon (platí jen originální kupony vystřižené z novin) pak doručte do redakce Plzeňského deníku v Kovářské ulici 4, 301 00 Plzeň. Na obálku uveďte: Hvězda Deníku.

Hlasovat můžete až do středy 4. dubna.

Výsledky ankety Sportovní hvězda čtenářů Plzeňského deníku budou vyhlášeny v rámci galavečera ve Velkém sále Měšťanské besedy, který se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna od 18.00 hodin.

Pokud se zapojíte do hlasování v anketě Sportovní hvězda čtenářů Plzeňského deníku, můžete získat vstupenky na galavečer do Měšťanské besedy, kde budou vyhlášeni také nejlepší jednotlivci, trenéři, kolektivy v kategorii dospělých a juniorů v rámci ankety Nej-úspěšnější sportovec města Plzně a Plzeňského kraje za rok 2017.

Pětice ze čtenářů, kteří se zapojí do hlasování v anketě a usměje se na ně štěstí při losování, obdrží po dvou vstupenkách na galavečer.

Vladimír Darida
Fotbalistou roku je Darida, trenérem Vrba