Ve 14. kole první ligy se tak Plzeňanky přesvědčily, že z Otrokovic se nevozí body lehce. První poločas skončil nerozhodně 14:14, ale ve druhé půli nastříleli více branek otrokovické házenkářky.

„Do začátku utkání jsme vstoupili poněkud ustrašeně. Chtěli jsme naplno bodovat a proto se na naší hře projevovala nervozita. Po celý první poločas byla hra vyrovnaná, vedení se střídalo na obou stranách, proto se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.Ve druhém poločase nám dříve než soupeři začaly docházet síly a z toho pramenily chyby hlavně v obranné činnosti. Zbytečnými fauly a přísnými vyloučeními, jsme soupeři dovolili hrát více času v přesilových hrách, což se projevilo v závěru utkání jako rozhodující. Když k tomu přidám špatný den obou našich brankářek, tak vítězství zaslouženě patří soupeři,“ konstatoval trenér HC Plzeň Pavel Touš.

I. liga, 14. kolo: Otrokovice – HC Plzeň 33:28 (14:14).

Sestava a branky Plzně: Černíková, Šlehoferová -Pešičková 8/2, Dresslerová 3, Vystydová, Bernardová 3, Rumlová 4, Drozdová 5, Kovářová, Gregorová, Krlišová, Vaňková 3, Roubalová 3. Vyloučení: 5:8. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Sedmimetrové hody: 5/5:2/2.