Obhájkyně titulu z Tymákova hostovaly na hřišti poslední Staré Vsi a zápas měl být jednostrannou záležitostí. Úvod utkání tomu nasvědčoval, ale nakonec mistryně vybojovaly těsné jednobrankové vítězství. Hráčky Újezdu po nerozhodném poločase ve druhém dějství doslova deklasovaly domácí Podlázky. Přeštice sehrály na půdě druhé Dobrušky vyrovnaný duel, ale domácí hráčky se štěstím vybojovaly těsnou výhru. Loni stříbrné Přeštice tak zůstávají nadále bez bodového zisku.

TJ Stará Ves n. Ondř. – Sokol Tymákov 11:12 (4:7, branky Tymákova: P. Šmídlová 7, Bittnerová 3, Hrčáková 1, Kozáková 1).

„V první půli se dařilo jen obraně, po přestávce už nikomu. V závěru to bylo docela drama, ale povinné vítězství jsme uhájily. To je ale jediné plus. Každý den není posvícení, dobrý zápas to z naší strany rozhodně nebyl, ale hlavní jsou body,“ zhodnotila herně nepříliš vydařené vystoupení svých svěřenkyň trenérka Tymákova Václava Šmídlová.

TJ Sokol Podlázky – TJ Plzeň-Újezd 12:21 (8:8, branky Újezdu: Fuksová 8, K. Říhová 6, Titlová 4, Baborovská 4).

„V prvním poločase se to stále tahalo o gól, žádné z družstev si nedokázalo vytvořit větší náskok,“ pravila trenérka Újezdu Šárka Říhová.

„Po přestávce jsme změnily taktiku v obraně, kterou jsme vysunuly a obraz hry se rapidně změnil. Rychle jsme navyšovaly svůj náskok a utkání dovedly k vysoké výhře. Vládne u nás velká spokojenost, výborný výkon odvedla nejen obrana, ale i všechny čtyři útočnice, které se zejména po přestávce dokázaly střelecky prosadit,“ pochválila celý tým trenérka Šárka Říhová.

Sokol Dobruška – TJ Přeštice 18:16 (8:8, branky Přeštic: N. Červená 8, Šnebergrová 5, Kováčová 2, Tušková 1).

Přeštickým ženám se první dva zápasy sezony nevydařily, a tak jely do Dobrušky s cílem poprvé bodovat. To se jim sice nepodařilo, nicméně na východě Čech předvedly kvalitní výkon.

„Byl to první zápas v sezoně, kdy holky zahrály velmi dobře. Oproti minulým utkáním se vyvarovaly technických chyb a téměř neztrácely balony. Bohužel jsme nezachytili začátek druhého poločasu, kdy nám domácí hráčky utekly o dva góly. Sice jsme ještě dokázali srovnat stav, ale v štěstí se v závěru přiklonilo na stranu domácích, velké problémy nám dělala jejich klíčová útočnice Laštovičková. Remíza by utkání slušela víc, ale na druhou stranu holky přesvědčily samy sebe, že házenou hrát umí,“ potvrdil trenér Přeštic Petr Moravec.