V něm se ze zisku bodů radovaly Příchovice. Hráčky Tymákova a Plzně-Újezdu hostovaly v Dobrušce a Krčíně. Tymákov po výhře v Krčíně utrpěl první porážku v sezoně v Dobrušce, Újezd oba své zápasy prohrál.

TJ Příchovice – TJ Přeštice 13:12 (5:6, branky: Kadlecová 5, Jindřichová 4,J. Levorová 2, Titlová 2 – Kalčíková 6, Kačírková 4, Šnebergrová 1, Klinerová 1).

„Obrany převyšovaly útoky, a to u obou týmů. Nás nastartovala svými čtyřmi góly v první půli Kadlecová, po přestávce jsme vedli až o tři branky a výhru uhájili. Hlavní jsou pro nás body, ale celkově to byl zápas slabé úrovně,“ pravil trenér Příchovic Jaroslav Levora.

S ním souhlasil i kouč Přeštic Petr Moravec.

„Byl to nejhorší počin našeho družstva, jaký jsem kdy viděl, hráčky vyrobily neskutečné množství technických chyb. Je to ohromné zklamání, protože soupeř byl určitě k poražení, dá se říci, že utrpěl vítězství.“

S. Krčín – S. Tymákov 14:18 (9:10, branky Tymákova: P. Šmídlová 11, Hrčáková 3, Bittnerová 2, Havlíková 2), S. Dobruška – S. Tymákov 11:7 (7:5, branky Tymákova: P. Šmídlová 3, Bittnerová 2, Václavíková 2).

„Pro nás to byl nevydařený víkend. V Krčíně jsme sice zvítězily, ale ani tam nebyl náš výkon bez chyb.V Dobrušce jsme od začátku prohrávaly, potvrdilo se, že na ni neumíme zahrát. Obrana obstála, ale výkon útoku byl špatný, nedokázaly jsme se prosazovat.Z jedné porážky neděláme závěry, ale je fakt, že jaro je z naší strany zatím rozpačité,“ uvedla tymákovská trenérka Václava Šmídlová.

S. Dobruška – TJ Plzeň-Újezd 24:14 (10:8, branky Újezdu: Baborovská 12, Fuksová 1, Kučerová 1), S. Krčín – TJ Plzeň-Újezd 16:11 (6:3, branky Újezdu: Fuksová 6, Baborovská 4, Kučerová 1).

Plzeňanky favorizovanou Dobrušku dlouho trápily.

„Byl to vcelku vyrovnaný zápas, ještě deset minut před koncem jsme prohrávaly o dvě branky, ale konec se nám nepovedl,“ přiznala trenérka Šárka Říhová.

„V Krčíně jsme nastoupily hodně oslabené zejména v útoku, o vítězství domácích hráček rozhodla především jejich zkušenost,“ zhodnotila druhý zápas plzeňská trenérka, která se rovněž zapojila aktivně do utkání.

Ostatní výsledky: Žatec – St. Ves 19:20, Podlázky – St. Ves 25:21.