V plzeňské čtvrtfinálové skupině se představila všechna čtyři prvoligová družstva regionu a v sázce byla dvě postupová místa do semifinále, které se bude hrát v únoru ve stejné hale.

Favority byly dva přední týmy prvoligové tabulky Sokol Tymákov a TJ Přeštice. Cestu za postupem se jim chtěly pokusit ztížit hráčky Sokola Blovice a TJ Božkov. To se jim však nepodařilo, favorizované týmy si postup zajistily s velkým přehledem. Tymákov i Přeštice si snadno poradily s Božkovem i Blovicemi, o vítězi čtvrtfinále a lepším nasazení do semifinálové skupiny rozhodoval až jejich vzájemný zápas. V prestižním derby se více dařilo hráčkám Tymákova, které si se svými soupeřkami poradily vcelku hladce poměrem 17:10.

Spokojen byl pochopitelně trenér vítězek Milan Bystřický, který se v této pozici patrně představil naposledy: „Udělaly jsme první krok k možné obhajobě, s přehledem postoupily do dalšího kola. Měl jsem respekt z Přeštic, to byl soupeř pro postup, ale podařilo se nám je výrazně přehrát, tak dále jdeme z prvního místa. Jinak mě úrovní hry zklamaly další dva celky, Blovice a Božkov, budou to mít na jaře v lize hodně těžké.“

Podobně hovořil i přeštický Stanislav Zadražil: „Splnily jsme povinný úkol, postoupily dále po bezproblémových výhrách nad Božkovem a Blovicemi. Naproti tomu nám Tymákov zase dal lekci z rychlosti, jednoduchosti a hlavně produktivity střelby. Na střelbě musíme do únorového semifinále hodně zapracovat.“

Výsledky: Tymákov – Božkov 23:9, Přeštice – Blovice 17:6, Tymákov – Blovice 25:8, Přeštice – Božkov 19:6, Blovice – Božkov 11:17, Tymákov – Přeštice 17:10. Celkově: 1. Sokol Tymákov 6 b. (skóre 65:27), 2. TJ Přeštice 4 (56:29), 3. TJ Božkov 2 (32:53), 4. Sokol Blovice 0 (25:59).