Západočešky sice po třiceti minutách zápasu prohrávaly 12:13, ale druhý poločas ovládly v poměru 15:11 a na své konto si připsaly celkové vítězství 27:24.

K duelu 20. kola nenastoupily v Liberci házenkářky HC Plzeň. Důvodem bylo zranění hned několika hráček a o osudu tohoto utkání rozhodne Český svaz házené.

DHC SVŠ Plzeň – Astra Praha 27:24 (12:13). Nejvíce branek Astry: Filipová 7/4, Uhlířová, Krejčíková a Hájková 4. Rozhodčí: Kozler, Štrebl. Branky ze sedmiček: 3:4. Vyloučení: 2:1. Diváci: 70.

Sestava a branky Plzně: K. Boháčková, L. Doláková, Sekyrová – Sedláčková 5, Písařová 1, Irlbeková 2, Lišková 1, Vondráčková, Říhová, Mrázová, Pilátová 2, Pousková 5/1, Rumlová 6/2, Kunclová 5. Trenér: Róbert Miček.

Ostatní výsledky 20. kola: Zlín jun. – Č. Budějovice 32:16, Slavia jun. – Poruba B 33:26, Otrokovice – Havl. Brod 27:25, Kobylisy – Olomouc jun. 20:22.

Program 21. kola: Havl. Brod – Č. Budějovice (SO 13.00), HC Plzeň – Kobylisy (NE 11.30), Astra – Otrokovice (NE 13.00), Poruba B – Liberec (NE 13.15), Olomouc jun. – DHC SVŠ Plzeň (NE 14.30), Slavia Praha jun. – Zlín jun. (NE 19.00).