HC Plzeň – Olomouc B 29:26 (15:12)

Souboj sousedů v tabulce zvládly domácí házenkářky. Osmi brankami se blýskla Petra Drozdová. „Od začátku jsme drželi utkání ve vlastní režii a udržovali si odstup ve skóre. Soupeřky nám to ale nijak neulehčily a výborným výkonem s námi držely krok. Na začátku druhého poločasu jsme zlepšili hru, což bylo vidět na skóre o šest gólů. Zbytek poločasu jsme působili spíše ospalým dojmem a konec zápasu skončil pouze 29:26. Náš výkon zaostal za naším standardem, a tak mohu v zápase pochválit pouze Katku Dresslerovou," uvedl trenér David Hofírek.

Sestava a branky HC Plzeň: Vidršperková, Boháčková – Dresslerová 5/2, Jasanská 2, Drozdová 8/2, Kovářová 1, Václavíková 1, Gregorová 1 , Krlišová 2, Vaňková 3, Roubalová 6. Vyloučení: 5:1. ŽK: 3:2. Diváci: 39

Vršovice – HK Slavia VŠ Plzeň 22:28 (11:14)

Po domácí výhře nad Otrokovicemi porazily slávistky další celek z dolní části tabulky, tentokrát Vršovice. Po prvním poločase se Vršovice držely na dostřel tří branek, ale konečné skóre se zastavilo na 28:22 pro Slavii VŠ Plzeň. „Do zápasu jsme nastoupili špatně. Začátek nám vůbec nevyšel a museli jsme dotahovat čtyř-gólovou ztrátu 2:6. Myslím si, že se na horším úvodu podepsala naše nesoustředěnost. Potom už holky hrály svoji hru. Během deseti minut jsme se na Vršovice dotáhli a drželi náskok i díky excelentnímu výkonu brankářky Elišky Šibrové. Pochválila bych i Veroniku Mudrovou, která naši hru držela," řekla trenérka Jana Galušková.

Sestava a branky Slavie: Šibrová – D. Galušková 4, Jiskrová 1, Soukupová, Mládová 1, Franzová 2, Formanová 5, Mudrová 9, Kavková, Sedláková, L. Galušková 6/4. Vyloučení: 2:4. ŽK: 1:2. Diváci: 56.