Pouze do 10. minuty prvního poločasu byl stav vyrovnaný, potom Plzeňanky čtyřbrankovou šňůrou. Již poločasový stav (17:10) napovídal, že o vítězi je rozhodnuto.

Do 6. minuty druhého poločasu vstřelily domácí házenkářky ještě další čtyři branky za sebou a v klidu dohrávaly utkání až ke konečnému výsledku 30:15. V tabulce jsou páté.

„Do utkání jsme šli s odhodláním zvítězit a plně bodovat. Začali jsme opět zakřiknutě, neproměňovali jsme vypracované šance a když k tomu přidám i dost chyb v obranné činnosti, tak jsme soupeřky dlouho nechávali ve vyrovnané partii.Ve druhé polovině prvního poločasu se nám ale rozchytala brankařka Naďa Chovanová, která nás svými zákroky držela. Zlepšenou koncovkou a obrannou hrou, jsme soupeři odskočili v brankovém rozdílu a v poločase jsme měli sedmibrankový náskok. Ve druhém poločase jsme už otěže zápasu pevně drželi ve svých rukách a zápas zaslouženě vyhráli. Pochválit chci celý tým za bojovnost a přístup k utkání,“ uvedl trenér HC Plzeň Pavel Touš.

I. liga, 15. kolo: HC Plzeň – Sokol Vršovice 30 : 15 (17:10)

Sestava a branky HC Plzeň: Chovanová, Černíková – Pešičková 4/1, Dresslerová 2/1, Vystydová, Bernardová, Rumlová 6, Drozdová 3, Kovářová, Havelková 6, Bílková 4, Gregorová 1, Krlišová 1, Roubalová 3. Vyloučení: 7:4. ŽK: 2:4. ČK: 1:1. Sedmimetrové hody: 2/2:4/2. Diváci: 67.