Západočešky byly o krok napřed od prvních minut zápasu. Hodonín třikrát srovnal (3:3, 4:4 a 10:10), naposledy na začátku 21. minuty, kdy smazal tříbrankové manko. Trenér Plzně Richard Řezáč si vzal oddechový čas a po něm se hostujícím házenkářkám podařilo zlomit odpor domácích. Devíti góly za sebou si vytvořily luxusní vedení 19:10, z toho tři branky padly už ve druhé půli. Hodonín se dokázal dostat na rozdíl sedmi gólů a šest minut před koncem dokonce na pět branek, do té době Plzeňanky vstřelily pouze šest gólů během dvaceti minut. V poslední pětiminutovce už padaly góly rovnoměrně na obou stranách, a tak DHC Plzeň získal klíčové dva body za vítězství 29:23.

Nejlepší střelkyní Plzně byla Andrea Vlachová s jedenácti góly.

FOTBALISTŮM LHOTY (na archivním snímku ve žlutém) patří po neúplné podzimní části čtvrté místo v tabulce. Foto:
Trenér Lhoty Nykles: Snad kluci běhání nešidí