Po domácím vítězství Plzně 39:33 v úvodním duelu, neponechala Lokomotiva nic náhodě a v odvetě Kopřivnici opět bez větších problémů přehrávala.

Domácí se drželi pouze do 17. minuty, kdy byl stav utkání 8:8. Potom se Západočeši dostali čtyřmi brankami v řadě do vedení 12:8 a poločas skončil jejich vítězstvím 17:11.

Po změně stran se Kopřivnice přiblížila Plzni ve 38. minutě na čtyři branky (17:21). Potom ale opět začali úřadovat střelci Lokomotivy, kteří se prosazovali hlavně z rychlých útoků a ve 43. minutě vedli hosté opět o sedm gólů (30:23).

Ve zbývajících minutách Lokomotiva postupně své vedení navyšovala a nakonec zvítězila vysoko 39:29.

KH Kopřivnice – TJ Lokomotiva Plzeň 29:39 (11:17)

První zápas: 33:39. Sedmé místo obsadila Lokomotiva Plzeň, Kopřivnice skončila osmá.