Reprízou semifinále minulé sezony zakončila Plzeň čtyřzápasovou šňůru na hřištích soupeřů. Dvakrát vyhrála a dvakrát remizovala.

Talent v Zubří brzy vedl 2:0, ale domácí pěti góly v řadě získali tříbrankový trhák. Západočeši snížili, do 19. minuty si Zubří udržovalo jedno až dvoubrankové vedení. Poté až do 28. minuty si mírný náskok vytvořila Plzeň. Závěr prvního poločasu vyšel hostům, a tak Talent vedl 14:10.

Na startu druhé půle dokonce vyhrával o pět branek. Jenže skvělí diváci strhli domácí celek a hostům se vůbec nedařilo v postupném útoku. Brankáři Šmíd s Malinou pokračovali ve skvělých výkonech.

Domácí srovnali skóre necelých sedm minut před koncem dějství - 23:23. V 57. minutě Talent vedl 25:23 a dvě minuty před koncem 26:24. Jenže domácí srovnali na 26:26. Když pár sekund před koncem Michal Tonar podstřelem ze střední spojky neuspěl, rozešly se Zubří a Plzeň smírně 26:26.

Příští zápas hraje Talent Plzeň ve středu 3. Října od 18.00 hodin doma s Brnem.