Odpověď na tuto otázku se dozvíme už ve středu večer, tito dva soupeři se totiž střetnou v rámci 4. kola od 18 hodin, výhodu domácího prostředí budou mít Hranice.

„Nepovedený domácí zápas s Lovosicemi jsme si rozebrali a řekli jsme si, v čem jsme měli problém. Věřím, že v Hranicích předvedeme lepší výkon hlavně v postupném útoku," říká trenér plzeňského týmu Martin Šetlík.

„Hranice mají patrně nejsilnější tým v extralize a uspět tam bude hrozně těžké. Ani mi nejde o to dohánět bodovou ztrátu z utkání s Lovosicemi, ale hlavně chci, abychom podali dobrý výkon a udrželi tempo celých šedesát minut. Jestli to bude stačit na body, to se uvidí," dodal Šetlík.

Plzni bude v Hranicích chybět Lukáš Horký, který je po operaci zlomeného prstu na ruce. Jeho místo na soupisce zaujme Martin Loskot.

Program 4. kola: Kopřivnice – Lovosice (ST 17.00), Přerov – Zlín (ST 18.00), Jičín – Frýdek-Místek (ST 18.00), Dukla Praha – Karviná (ST 18.00), Zubří – KP Brno (ST 18.00), Hranice – Talent M.A.T. Plzeň (ST 18.00).