V semifinále se mladí Plzeňané střetli s Jistebníkem. Hlavně v první půli byli lepším týmem a po zásluze vedli díky brance Kovácse 1:0.

Po přestávce soupeř vyrovnal, ale kapitán Indossu Holý vstřelil druhou branku a rozhodl o postupu do finále.

V boji o titul čekal domácí tým Era Pack Chrudim. Plzeň sice rychle vedla 1:0, soupeř však skóre otočil na 2:1, po druhé brance Plzně přidal i třetí trefu. Indoss ale ještě do přestávky opět srovnal.

Do druhé půle vstoupili Západočeši odhodlaně a díky čtyřem gólům se mohli radovat z titulu. K vítězství 7:3 přispěli dvěma brankami Holý, Blažej a Šerina, jeden přidal Kovács.

Samozřejmě hodně spokojený byl po konečném hvizdu prezident plzeňského klubu Petr Šindelář. „Je to historický úspěch, na který jsme patřičně hrdí. Velkou zásluhu na titulu má trenér Tomáš Kadlec, který tým na finále velice dobře připravil,“ poděkoval novým mistrům.