Futsaloví mladíci Indossu Plzeň jsou mistry republiky

PLZEŇ - Senzačního úspěchu dosáhli na finálovém turnaji nejvyšší soutěže v kategorii do 18 let futsalisté Indossu Plzeň. Po výhrách nad Jistebníkem a domácí Chrudimí získali titul mistra republiky!

4.3.2008

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Sidorják Martin

V semifinále se mladí Plzeňané střetli s Jistebníkem. Hlavně v první půli byli lepším týmem a po zásluze vedli díky brance Kovácse 1:0.

Po přestávce soupeř vyrovnal, ale kapitán Indossu Holý vstřelil druhou branku a rozhodl o postupu do finále.

V boji o titul čekal domácí tým Era Pack Chrudim. Plzeň sice rychle vedla 1:0, soupeř však skóre otočil na 2:1, po druhé brance Plzně přidal i třetí trefu. Indoss ale ještě do přestávky opět srovnal.

Do druhé půle vstoupili Západočeši odhodlaně a díky čtyřem gólům se mohli radovat z titulu. K vítězství 7:3 přispěli dvěma brankami Holý, Blažej a Šerina, jeden přidal Kovács.

Samozřejmě hodně spokojený byl po konečném hvizdu prezident plzeňského klubu Petr Šindelář. „Je to historický úspěch, na který jsme patřičně hrdí. Velkou zásluhu na titulu má trenér Tomáš Kadlec, který tým na finále velice dobře připravil,“ poděkoval novým mistrům.

4.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

FC Viktoria Plzeň – Red Bull Salcburk 0:5
11

Viktoria dostala ve Španělsku výprask

Snímek pořídili vyšetřovatelé Veřejné bezpečnosti na místě činu, na Dukelském náměstí.

Josef Hlavatý: první následovník Jana Palacha