„Jsem hodně spokojený, všichni kluci podali výborný výkon. Bylo na nich vidět, že Spartu chtějí porazit a ukázat, že na ligu mají. Přišla plná hala a myslím, že divákům jsme ukázali výkon, který je bavil. Doufám, že dorazí v podobném počtu i na náš příští domácí zápas. Za podporu jim moc děkujeme," pochválil 350 plzeňských fanoušků trenér Interobalu Petr Kučera.

Plzeň se v utkání 4. kola Chance Futsal ligy dostala brzy do vedení, ale ve 12. minutě Pražané srovnali na 1:1 a tak skončil i první poločas.

Nejtěsnější náskok vrátil domácím ve 22. minutě svoji první trefou v barvách Plzně bývalý hráč Sparty Pavel Stejskal, jenže o pár minut později bylo opět srovnáno.

Interobal se dostal ve 36. minutě potřetí do vedení a to už i přes divoký závěr nepromarnil. Čtrnáct vteřin před koncem zvýšil Stejskal na 4:2, malou jiskřičku naděje vykřesal pro hosty o šest sekund později Rott, ale z následující akce zkompletoval plzeňský Zdeněk Kasýk svůj hattrick a dal skóre definitivní podobu.

„Výsledek odpovídá dění na hřišti. Spartě se u nás dlouhodobě nedaří, toho jsme chtěli využít a aktivní hrou jejich trpělivé kombinace rozbíjet. Druhou půli jsme byli aktivnější a nebezpečnější a to rozhodlo. Nechci vyzdvihovat jednotlivce, mám radost hlavně z toho, že jsme hráli jako tým. Doufám, že získané body potvrdíme za týden v České Lípě a dostaneme se do klidnějších vod tabulky," přeje si kouč Petr Kučera.