Svěřenci trenéra Petra Kučery si navíc upevnili třetí místo v tabulce, které budou hájit v pátečním domácím zápase proti čtvrtým Litoměřicím. Hraje se od 20.30 hodin v Městské hale na Slovanech.

Interobal se proti Démonům z České Lípy dostal do dvoubrankového vedení, které záhy ztratil, ale do konce prvního poločasu si ho vzal zpátky – 3:1.

Čtyři minuty před závěrem utkání zvýšil na 4:1 Mariánus. Hosté sice o minutu později snížili na rozdíl dvou branek, ale víc už jim Plzeň nedovolila.

„Náš tým zápas proti Démonům začal dobře. Soupeř se v prvním poločase většinou bránil a hrozil jen po našich ztrátách z brejků. Tento zápas jsme měli rozhodnout v prvním poločase. Mnoho našich hráčů nedala vyložené šance, a proto byl zápas ze strany Lípy stále na dostřel. V tomto zápase jsme si měli a mohli udělat dobré skóre, šancí bylo spoustu, ale skončilo to pro nás jen 4:2. Důležitá je nakonec další výhra v ligové tabulce," řekl na webu klubu trenér Interobalu Petr Kučera.

Sestava: Kubíček, Landrgott – Štverák, Forman, Kasýk, Koc, Holý, Stejskal, Štrajt, Havel, Abrham, Šíša, Mariánus, Mižár.

Branky: 10. Abrham, 14. Kasýk, 20. Štrajt, 36. Mariánus.