Jedinou branku Plzně vstřelil Pavel Stejskal, pro něhož to byl stý ligový gól. „Jsem zklamaný a smutný. Nevadí mi prohra, ale jakým způsobem prohrajeme," řekl Kučera.

Zápas, který se hrál výjimečně v Městské hale Lokomotivy na Slovanech, se prakticky rozhodl v první půli. „Podruhé za sebou jsme první poločas prohráli 0:3. Stejně jako v Mýtě ho náš tým prospal. Druhý poločas nehodnotím, tam už to bylo dobré," konstatoval Kučera.

Podle trenéra futsalité Plzně Chrudimi výhru usnadnili. „Říkal jsem klukům, že sice hrajeme proti mistrovi, ale ten není v úplně optimálním rozpoložení. Nabádal jsem je, ať mají chuť hrát, ať jsou agresivní a nechají tam všechno. Měli jsme Chrudim presovat, ale nestalo se to. Jsem naštavný, protože vloni se tady něco nastartovalo, ale letos jako když otočíme list," mrzelo kouče.¨

Kučerovi chybí chuť po vítězství a život v kabině. „Možná máme málo vítězných tipů, možná se hráči uspokojili loňskými výsledky. Letos necítím takovou radost, jakou jsem cítil minulou sezonu. Musíme víc bojovat a při zápase ukazovat život, tohle je prostě málo. Taky mi vadí alibismus při standardkách. Je toho prostě moc," podotkl.

Interobal teď čekají dva zápasy venku. Už tento pátek v České Lípě a za týden v Litoměřicích. „Není kam couvat," dodal Kučera.