Utkání začaly oba týmy aktivní útočnou hrou, většina šancí však končila na dobré obraně domácích, nebo na dobře chytajícím brankáři hostí. Do vedení se dostali domácí, když po střele kapitána Petra Kučery vyrazil brankář hostí Mareš míč na břevno, od něho pak putoval za brankovou čáru. Avšak i Benago mělo své příležitosti a dobře hrající Amrani jednu z nich využil k vyrovnání. Poté hráči Indossu několikrát ztroskotali na brankáři Benaga. Nakonec pár minut před koncem první půle po brejku Filingera, který připravil gólovou situaci pro Brožka, získali hosté jednobrankové vedení.

Druhý poločas začal náporem domácího Indossu, pro jeho hráče však byl velkou překážkou výborný gólman Benaga, který svůj tým opravdu podržel. Domácí jej nedokázali překonat ani z vyložených šancí, naopak hosté Filingerem navýšili svůj náskok. Střelec doprovodil oslavu branky během k lavičce domácích a nesportovními gesty. Rozhodčí však tuto jasnou nesportovní situaci neviděl a Filingera po první žluté kartě z prvního poločasu nevyloučil. Indoss se v závěru snažil změnit stav hrou bez brankáře, ale v té inkasoval čtvrtý gól. Druhou trefou v zápase pojistil hostům výhru Amrani. Domací však bojovali do posledních vteřin a se samotným signálem konce zápasu upravil na konečný stav střelou do pravého horního rohu branky Tomáš Vnuk.

Indoss nakonec podlehl Benagu 2:4. „Naši hráči dnes odevzdali maximum, jejich výkon byl proti předcházejícím zápasům podstatně lepší. Je škoda, že jsme nedosáhli na body, šancí na skórování jsme měli celou řadu. Kdybychom je proměnili, tak jsme Benago porazili,“ zhodnotil zápas trenér Tomáš Kadlec.
Další domácí utkání hraje Indoss v hale Slavie VŠ na Borech ve středu 18. ledna od 20.00 hodin proti Slavii Praha.

SK Indoss Plzeň – Benago Zruč n. Sázavou 2:4 (1:2, branky: Kučera, Vnuk – Amrani 2, Brožek, Filinger). ŽK: Filinger, Lištván (oba Benago). Rozhodčí: Henych, Chládek, Melničuk.