V turnaji se utkaly čtyři nejlepší týmy po základní části. V prvním semifinále se střetl suverénní vítěz základní části tým Termiti Loket se čtvrtým týmem SK Interobal Plzeň B, ve druhém se utkal tým FK Lochotín s týmem mladíků Flamengo Březová.

V prvním utkání potvrdili roli favorita hráči z Lokte, kteří si výhrou 5:2 zajistili účast ve finále.

Druhé semifinále rozhodla zkušenost hráčů FK Lochotín, na který mladý tým Březové nestačil a nelichotivé skóre korigoval až v závěru zápasu.

Ve vyrovnaném boji o třetí místo rozhodli o svém těsném vítězství 4:3 hráči rezervy Interobalu brankou až v poslední minutě utkání.

Ve finále se utkaly dva nejlepší týmy základní části Termiti Loket a FK Lochotín. Od úvodního hvizdu se hrálo ve vysokém tempu. Více před branku soupeře se tlačil tým Termitů, což paradoxně více vyhovovalo zkušenému Lochotínu, který mohl z rychlých brejků trestat.

Poprvé se to podařilo ve 14. minutě Jakubu Hrbáčkovi. Hned o minutu později přidal druhý gól nejlepší střelec soutěže Karel Fürbacher.

Ve druhé půli se Termitům nedařilo vstřelit branku ani z největších příležitostí a Lochotín zásluhou Fürbachera odskočil na rozdíl tří branek. V závěru pak Lochotín brankami Jana Šlaufa a Jakuba Kocoura pečetil svou jasnou výhru. Po roční pauze se tak FK Lochotín vrátil na divizní futsalový trůn.