Závod byl hodně divokým zážitkem, který měl k opravdovému závodění daleko. Dráhu totiž zkrápěl vydatný liják, který míchal pořadím jako osudí výherními čísly.

Fulín kvůli nepovedenému startu odjel ve své kategorii na posledním čtvrtém místě. Brzy se ovšem dostal do čela a začal si vytvářet náskok před svým týmovým kolegou Filippim. Ten se mu ale držel na dostřel, a jakmile udělal český jezdec drobnou chybu, mladý Francouz se dostal zpět do vedení. V sedmém kole vyjel na trať safety car a vypadalo to, že Fulín dojede druhý. Nezkušený Filippi si ale udělal výlet mimo trať a daroval Fulínovi triumf. „Závod se se sílícím deštěm změnil v boj o přežití. Přesto jsem rád, že jsem vše podstoupil," sdělil Fulín.

Druhý závod byl kvůli dešti zrušen. „Celý víkend pro mě byl velkým zážitkem. Účastnit se rozpravy s nejlepšími jezdci na světě, po závodě být na pódiu a na tiskové konferenci se Sébastienem Loebem, to jsou zážitky, které se mi rozhodně vryjí pod kůži," hřála Fulína nová zkušenost a částečně splněný sen. Ve své hlavní sérii ETCC si v kategorii S2000 TC2 vyjel druhé místo a celkově si upevnil vedení v šampionátu.