Díky páté prohře v sezoně navíc Západočeši klesli v tabulce první ligy na dvanácté místo, přičemž předposlední Hradec má stejně bodů, Čelákovice o čtyři méně. „Z naší strany to byl naprosto šílený zápas, do kterého se nám nepovedlo dostat. Soupeř byl jasně lepší, hlavně rychlejší a silnější,“ procedil stroze značně zklamaný plzeňský trenér Matouš Hrdlička.

Zdroj: Youtube

FbC Plzeň – Kanonýři Kladno 0:10

Třetiny: 0:4, 0:1, 0:5. Branky a nahrávky: 5. Bachmaier (Chroust), 11. Čika (Tomášek), 14. Blažej (Tomášek), 16. Janda (Pfaur), 31. Bachmaier (Chroust), 47. Tomášek (Svačinka), 49. Bachmaier (Chroust), 53. Prudil (Bachmaier), 55. Hübner, 57. Bachmaier (Tomášek). Rozhodčí: Tichý, Žofka. Vyloučení: 5:3. Využití přesilových her: 0:2. Góly v oslabení: 0:0. Střely: 15:47. Diváci: 90. Hala: MSH Plzeň III (Lokomotiva Plzeň, hala 3). Sestava FbC Plzeň: Šrámek (Bezděk) – Täuber, Zábran, Vyčíchlo, Buchta, Khek, Horažďovský, Vošta, Winter, Šebek, Šťovíček, Manas, Ančinec, Šik, Nový, Kubeš, Hájek, Brabec, Levý. Trenér: Matouš Hrdlička. Další zápas Plzně: Čelákovice - Plzeň (SO 17.15).

Ostatní výsledky 10. kola: FbC Štíři České Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5 po prodloužení, FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:0, Florbal Ústí – ASK Orka Čelákovice 9:3, DDQ Florbal Chomutov – FAT PIPE Start98 4:5, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers – Goldea Panthers Otrokovice 2:5, Bulldogs Brno - FbC Respect Hradec Králové 5:6 po prodloužení.

Muži florbalového oddílu Sport Club Klatovy (na archivním snímku florbalisté v černých dresech) vyhráli na hřišti FbC Spartak Kaplice vysoko 8:2.
Skvělá produktivita, brilantní výkon gólmana. Florbalisté vezou z jihu vítězství