Hattrickem se blýskl Michal Holý, dvě branky dal Peter Kozár i Lukáš Křivánek. O zbývající trefu úřadujících tuzemských vicemistrů se pak postaral Knobloch, společně s Křivánkem další nová akvizice plzeňského klubu.

„Vyhráli jsme, takže se mi zápas hodnotí velmi dobře. V první půli jsme tam měli po dvou rychlých brankách takovou slabší pasáž, jinak jsme ovšem zápas kontrolovali. Jsme rádi za první výhru v domácí hale, navíc proti kvalitnímu soupeři. Fanoušci měli radost, takže to lepší být nemohlo,“ svěřil se pro klubový web plzeňský futsalista Michal Holý, autor tří gólů.

Fotogalerie: FOTO, VIDEO: Interobal deklasoval pražskou Spartu, hattrickem se blýskl Holý

„Dostali jsme pěknou lekci od soupeře, snad se nám otevřou oči. Plzni gratuluji k zaslouženému vítězství,“ procedil zklamaný trenér Pražanů Beni Simitči.

SK Interobal Plzeň - Sparta Praha 8:0

VIDEOSESTŘIH: Interobal Plzeň - Sparta Plzeň 8:0. | Video: SK Interobal Plzeň

Poločas: 3:0. Branky a nahrávky: 1. Holý (Kozár), 3. Holý, 18. Kozár (Holý), 23. Křivánek (Seidler), 25. Křivánek (Künstner), 33. Holý, 34. Knobloch (Křivánek), 38. Kozár (Vahala). Rozhodčí: Kaštánek, Mollinger – Šmíd. ŽK: 1:3 (40. Seidler – 7. Hůla, 32. Mikus, 33. Rukovci. Diváci: 200. SK Interobal Plzeň: Vahala (Němec) – Holý, Seidler, Kozár, Rick, Künstner, Rešetár, Křivánek, Buchta, Knobloch, Štrajt, Maur. Trenér: Marek Kopecký. Sparta Praha: Hůla (Cristiano, Plecitý) – Brahimi, Formánek, Kočovský, Fabricio, Maxharraj, Rukovci, Darrier, Hora, Hudousek, Mikus, Kelmendi. Trenér: Beni Simitči.