"Celé utkání jsme zvládli dobře a měli jsme ho pod kontrolou. Liberec byl ale velmi aktivní a dost šanci zlikvidovali gólmani. Pro nás to bylo vydařené utkání," řekl svazovému webu futsalista Interobalu Plzeň Gabriel Rick.

Hostující kapitán Jakub Žoček vyzdvihl odvážný vstup Liberce do zápasu a snahu hrát futsal. "Bohužel nás soupeř rychle potrestal dvěma góly a vlastně celý zápas jsme prohrávali. Výsledek tomu asi neodpovídá, ale na hřišti jsme nechali všechno a snažili se hrát kombinačně a něco tvořit. Bohužel takhle kvalitní soupeř potrestá každou chybu. Plzni gratuluji k výhře a my jedeme dál. Kluky i přes nepříznivý výsledek chválím za nasazení a bojovnost,” uvedl Žoček.

1. Futsal liga, 16. kolo: SK Interobal Plzeň - Helas Brno 4:0 (2:0).
FOTO: Interobal přejel Helas Brno a posunul se na druhé místo ligové tabulky

Příští týden hraje Interobal dva zápasy. V úterý v 19.30 hodin v Brně s Helasem a v neděli od 18 hodin v Kadani.

Interobal Plzeň - FTZS Liberec 9:1 (4:1)
Branky a nahrávky: 3. Křivánek (Künstner), 3. Buchta (Křivánek), 9. Vitinho (Kaká), 13. Kaká (Křivánek), 21. Mikuš (Kaká), 28. Kaká (Vnuk), 35. Vnuk (Künstner), 36. Křivánek (Mikuš), 39. Mikuš – 19. Kaká (vlastní).
Sestava Interobalu: Vahala, Fořt – Vitinho, Kozár, Rick, Kaká – Künstner, Knobloch, Křivánek, Buchta – Rešetár, Holý, Vnuk, Mikuš.

Interobal Plzeň - Slavia Praha (modří) 7:2, 15. ledna 2024.
Interobal vyhrál šlágr se Slavií. Brazilec Kaká nastřílel čtyři góly