Na konci 30. minuty Češi dávali gól na 3:0. Jenže pak během tří a půl minut Švédové vstřelili čtyři branky. Svěřenci trenéra Jaroslava Berky vyrovnali a odpověděli i na pátý gól Seveřanů, a to necelé tři minuty před koncem zápasu. Jenže v čase 58:42 Švédsko dalo rozhodující gól utkání a pak dvakrát skórovalo do prázdné branky.

Česko U19 - Švédsko U19 5:8

Branky: 6. Adam Zubek, 19. Jakub Faksa, 30. Martin Ležatka, 47. Lukáš Macháček, 58. Filip Nerad - 35. Melker Hemmingberg, 36. Emil Eriksson, 38. Melker Hemmingberg, 38. Emil Eriksson, 50. Lukas Bemström, 59. Melker Hemmingberg, 60. Ahmad Aldeeb, 60. Emil Eriksson; rozhodčí: Corina Wehinger - Sandra Zurbuchen; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 539; zásahy brankářů: Daniel Jukl 23 - David Henningsson 8; po třetinách: 2:0, 1:4, 2:4;

Česko U19 (v červených dresech) - Švýcarsko U19.