Do sobotního utkání vstoupili lépe domácí florbalisté a v 5. minutě je poslal do vedení Topinka. I nadále měly Rokycany více ze hry a brankář Plzně Kohout se měl co otáčet.

Přesto se Plzeňští dočkali brzy vyrovnání. V 9. minutě pálil po chytré přihrávce Kheka do odkryté branky Straka.

V úvodu druhé třetiny šli hosté do vedení brankou Janáčka, ale Rokycany po sporné situaci srovnaly na 2:2. Plzeňští se totiž domnívali, že rozhodčí odpískal faul a rozehrávat se bude v rohu, ale domácí se chopili míčku a střelou z místa skutečné rozehrávky skórovali.

Brankami Matějky a Kotyla v rychlém sledu se dostala Plzeň do vedení 4:2, ale poslední slovo ve druhé třetině měli domácí, když dvanáct sekund před jejím koncem snížil na 3:4 Topinka.

Dvoubrankový náskok potom hostům vrátil na začátku závěrečné části hry pohotovou střelou Eichler, ale vlastní brankou se o něj Plzeňští zase velmi rychle připravili.

V přesilové hře se podařilo hostujícímu Khekovi zvýšit na 6:4, ale výhodu jednoho muže v poli se záhy podařilo využít také Rokycanům, které tak snížily na 5:6.

Závěrečné drama potom odmítl plzeňský Janáček, který svojí druhou brankou v zápase dal výsledku definitivní podobu. Lídr tabulky si tak z Rokycan odvezl dva body za výhru 7:5.

II. liga florbalu, divize I: FbC Sokol Rokycany – FBC Plzeň 5:7 (1:1, 2:3, 2:3)

Ostatní výsledky 19. kola: TJ Baník Sokolov – FB Hurrican Karlovy Vary 5:12, USK Slávie Ústí n. L. – TJ Lovochemie Lovosice LFP 12:3, FBC DDM Kadaň – FbC 98 Chomutov 7:3.