V prvním dějství se Plzeňané snažili hrát kombinačně a hlavně vycházet ze zabezpečené aktivní obrany. To se jim dařilo a zásluhou Martina Miky se ujali vedení. Hosté byli velmi nebezpeční, ale u domácích stálo i potřebné štěstí spojené s kvalitním výkonem Marka Hajžmana v brance.

Celou druhou půli hráli hosté bez brankáře a tuto herní situaci mají nacvičenou na jedničku. Byť se hráči Indossu snažili, neměli moc šancí výsledek udržet. Soupeř je dostával pod enormní tlak a svou převahu vyjádřil i brankově, domácí korigovali až těsně před koncem Davidem Mikou.

„Celkově si myslím, že utkání bylo z naší strany dobře zvládnuté. Hlavně čtyřka ve složení Koc, Vnuk, Kasýk a Böhm hrála velmi kvalitní partii. Škoda že jsme takový výkon nepředvedli v předcházejících zápasech, mohli jsme mít více bodů a být v klidu,“ uvedl trenér Tomáš Kadlec.

SK Indoss Plzeň – Era Pack Chrudim 2:7 (1:0, branky Indossu: D. Mika, M. Mika). Indoss: Hajžman, Kolářík – M. Mika, Mižár, D. Mika, Kučera – Koc, Böhm, Vnuk, Kasýk – Fürbacher.