Západočeši měli špatný vstup do zápasu a brzy prohrávali 0:3. V polovině 12. minuty se však domácí ujali vedení 6:5, které o deset minut později narostlo na rozdíl šesti branek – 15:9. Díky třem brankám Dukly za sebou skončil první poločas 16:13.

V polovině druhého dějství Talent vedl už 25:17. Hosté snížili na 20:25 a domácí trenér Petr Štochl si vzal oddechový čas. Po něm už Plzeň nedovolila Dukle přiblížit se na dostřel, a tak mužstvo svého bývalého trenéra Michala Tonara st. porazila 29:25.

Teď bude mít Talent extraligovou přestávku, protože tento a příští víkend plzeňské házenkáře čeká EHF European Cup.

Talent Plzeň  29

Dukla Praha  25

Poločas: 16:13. Vyloučení: 5:3. Sedmimetrové hody: 4/2: 5/4. Sestava a branky Talentu: Šmíd, Herajt – Nejdl 5, Chmelík 5, Režnický 5, Stehlík 4/1, Douda 3/1, Vinkelhöfer 3, Škvařil 2, Šindelář 2, Kaplan, Linhart, Šafránek, Sedlák, Korbel, Říha.

Jan Chmelík v listopadovém utkání osmifinále Českého poháru proti Zlínu.