Pistolář Jindřich Dubový vybojoval zlato hned první den závodu. Do finále postoupil i Pavel Světlík. Dubový získal 244,6 bodu a porazil favorita soutěže Chernousova z Ruska. Světlík obsadil páté místo.

Dubový získal medaili i ve druhém závodě GP Plzeň Skvělým výsledkem 582 bodů postoupil do finále mezi nejlepších osm střelců. Ve finále pak svedl opět vyrovnaný souboj s Černousovem. Finálovým nástřelem 241,2 bodu obsadil druhé místo.

Druhé zlato Dubový vybojoval v soutěži smíšených párů s Annou Dědovou. Dukla tým postoupil ze základního závodu na 30 ran nástřelem 570 bodů mezi posledních osm týmů. V následující kvalifikaci na 20 ran se Dubový a Dědová ještě zlepšili a součtem 383 bodů postoupili jako druzí do boje o zlato. V něm jim byl soupeřem favorizovaný pár z Ruska Černousov a Bacaraškinová. „Byla to výzva pro náš tým; Černousov vede Světový pohár a Bacaraškinová je na sedmém místě. Po vyrovnaném boji zvítězili Jindra s Aničkou 16:14 a získali zlato,“ potěšilo trenéra Dukly Petra Černocha.