Lépe se dařilo mladšímu dorostu Snacku Dobřany, který ve finále jasně přehrál Alpiq Kladno 3:0 na zápasy a slaví mistrovský titul.

HBC Pardubice – HBC Škoda Plzeň 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) a 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Za stavu 1:1 cestovali Plzeňané ke dvěma zápasům do Pardubic. V prvním dokázali domácí v úvodní třetině odskočit na rozdíl dvou branek, který už Plzeň nedokázala ani přes velké množství přesilových her dotáhnout, ve třetí části jen korigovala nepříznivý výsledek.

Ve čtvrtém finále vykročili Východočeši za výhrou již v první části hry. Dlouho drželi jednobrankový náskok, až ve třetí třetině dvěma dalšími zásahy pojistili své vedení a rozhodli o mistrovském titulu.

Alpiq Kladno – TJ Snack Dobřany 3:4 (0:0, 1:3, 2:1). Branky Dobřan: Suchý, Kaňák, Kokoška, Ulm

Dva autobusy věrných fanoušků Dobřan, kteří dorazili do Kladna, byli v rozhodující bitvě hráčům Snacku velkou oporou. Samotné utkání však nebylo jednoduché. Po bezbrankové úvodní části se Dobřany zásluhou Suchého a Kaňáka dostaly do dvoubrankového vedení. Domácí brzy snížili, ale ještě do přestávky přidal třetí gól Snacku Kokoška. Ve třetí třetině Kladno po dvou chybách obrany hostů vyrovnalo. Ale bleskurychlý kontr v podání dvojice Voves a Ulm vrátil Dobřanům vedení a nakonec i vítězství.

„Po jasné výhře v základní části jsme v prvním kole play-off měli trochu problémy, ale v semifinále a finále jsme své soupeře zdolali poměrně hladce. Poděkování patří hráčům, jejich rodičům i městu Dobřany za podporu našeho oddílu," zhodnotil stručně sezonu trenér Václav Šlehofer starší.