Poprvé v aktuální sezoně první ligy poznali futsalisté Indossu Plzeň na domácím hřišti hořkost porážky. V utkání 10. kola nejvyšší české soutěže podlehli pražským Bohemians 2:4.

První poločas přinesl kvalitní futsal, ale na první branku si museli diváci počkat až na jeho samotný závěr. Účet utkání otevřeli v 19. minutě hosté, když Stejskal našel volného Novotného a ten zamířil přesně pod horní tyč plzeňské branky.

Domácí ovšem odpověděli na úvodní branku velmi rychle. Ve 20. minutě přešel David Míka přes dva bránící hráče, přeloboval brankáře Vozára a před odchodem do kabin srovnal na 1:1. Nerozhodný stav vydržel až do 36. minuty. V té hostující Stejskal trefil horní tyč, od té se ale míč odrazil k Novotnému, který ho uklidil do prázdné branky Indossu.Další rána pro domácí následovala o dvě minuty později, kdy po ukázkové kombinaci zvyšoval na 3:1 Dlouhý.

Indoss přistoupil ke hře bez brankáře, ale převahu jednoho muže v poli se mu využít nepodařilo. Naopak půl minuty před koncem utkání inkasoval počtvrté, Novotný zkompletoval hattrick a o vítězi bylo rozhodnuto.

Definitivní podobu dal výsledku dvacet sekund před závěrečným hvizdem Tomáš Vnuk, který skvělým lobem snížil na konečných 2:4 z pohledu Indossu Plzeň.

Indoss Plzeň – Bohemians 1905 2:4 (1:1). Branky: 20. M. Míka, 40. Vnuk – 19. Novotný, 36. Novotný, 38. Dlouhý, 40. Novotný. Rozhodčí: Venc, Kaštánek. ŽK: Vnuk, D. Míka, M. Míka – Kopecký, Novotný, Zapletal. Diváci: 250. Sestava Indossu Plzeň: Hajžman – Kučera, Vnuk, M. Míka, Koc, D. Míka, Holý, Blažek, Peteřík, Mižár, Chrž.
Ostatní výsledky 10. kola: Vysoké Mýto – Kladno 2:2 (2:2), Torf Pardubice – ANDY Liberec 8:5 (5:0), Chrudim – Tango Brno 9:3 (5:2), Delta Real Šumperk – Balticflora Teplice 3:6 (3:5), Slavia Praha – Benago Zruč n.S. 2:2 (1:1). Dohrávka 9. kola: Chrudim – Bohemians 1905 5:3 (3:0).
Pořadí: 1.Chrudim25, 2. Tango Brno25, 3. Bohemians 190519, 4. Balticflora Teplice17, 5. Vysoké Mýto15, 6. Indoss Plzeň15, …,11. Delta Real Šumperk7, 12. Andy Liberec3.