Domácí celek v úvodním utkání turnaje porazil německého mistra Heilbronn Hornets 3:0. První poločas byl poměrně vyrovnaný, v tom druhém už byla Plzeň jednoznačně lepší.

Ve svém druhém utkání narazili hráči HBC na švýcarského vicemistra SHC Belpa. V oboustranně napjatém duelu se nakonec z výhry 6:4 radovali domácí.

Včera večer pak Plzeňané podlehli v zápase o prvenství ve skupině Nitře 0:1. Domácí do zápasu nevstoupili dobře, když hráli hned ve druhé minutě oslabení po vyloučení Jaroslava Kejře, a slovenský celek přesilovku využil. Utkání se hrálo v napjaté atmosféře, z čehož vyplynulo i několik dalších trestů na obou stranách. Plzenští se snažili srovnat stav utkání, ale pak nestíhali rychlé brejky slovenského celku.

Dnes a zítra čekají týmy boje o umístění.

HBC Plzeň – Heilbronn Hornets 3:0 (0:0, 3:0). Branky a asistence: 23. Lendl (Juráček), 25. O. Benedikt (Lendl), 29. Ondra.

SHC Belpa – HBC Plzeň 4:6 (1:3, 3:3). Branky a asistence: 3. Faina (Irving), 18. Fuchs (Witwer, Faina), 24. Mc Fadden, 30. Irving (McFadden) – 5. Kadaně (Valenta), 6. Hofmeister (Krásný), 6. Benedikt, 25. Polívka (Lendl), 26. Zeman (Zrna), 30. Lendl.

HBC Plzeň – HBK Nitrianski Ritieri 0:1 (0:1, 0:0). Branka a asistence: 3. Hraško (Maxin).

Ostatní výsledky: Elba DDM Ústí n. Labem – HBC Hradec Kr. 2:1 (1:1, 1:0), Oberwil Rebells – RBK Ružinov 0:0, HBK Nitrianski Rytieri – SHC Belpa 7:1 (5:1, 2:0), RBK Ružinov – Elba DDM Ústí n. Labem 0:1 (0:1, 0:0), HBK Nitrianski Ritieri – Heilbronn Hornets 8:0 (4:0, 4:0), HBC Hradec Kr. – Oberwil Rebells 2:6 (1:2, 1:4), Heilbronn Hornets – SHC Belpa 0:7 (0:2, 0:5), HBC Hradec Kr. – RBK Ružinov 0:3 (0:1, 0:2), Elba Ústí n. L. – Oberwil Rebells skončilo po uzávěrce.