Zápas odstartoval lépe Chlumec, který šel do vedení již po 15 sekundách. „Pak jsme to sice rychle otočili, ale do druhé části se stejně šlo za vyrovnaného stavu," popisuje průběh zápasu dobřanský trenér Václav Šlehofer. Ve druhé třetině odskočili Šneci na rozdíl tří branek a v závěrečné fázi si vedení už pohlídali.

Snack Dobřany – Chlumec nad Cidlinou 7:3 (2:2, 3:0, 2:1, branky Dobřan: Skála 4, J. Kovářík 2, Stráský).

Třemošenský Tatran odcestoval do České Třebové pouze s devíti hráči do pole.

„První třetina byla vyrovnaná, ale ve druhé se to celé zlomilo. Vzhledem k tomu počtu lidí nebyla síla s tím něco udělat," mrzelo trenéra Tatranu Viktora Vodrážku. „Soupeř nás přehrál, přetlačil… Když tam nejsou ani dvě lajny, tak to nejde."

Česká Třebová – Tatran Třemošná 7:2 (2:1, 5:0, 0:1, branky Třemošné: Čech, Hora).

Litičtí pak doma proti mladoboleslavským Tygrům získali bod, podlehli totiž na samostatná střílení. „V naší situaci je to málo. Měli jsme šance rozhodnout to již v základní hrací době, ale nepodařilo se nám to," mrzelo vedoucího mužstva Litic Martina Kastnera.

Litice – Mladá Boleslav 3:4ss (1:2, 0:1, 2:0 – 0:1, branky Litic: Kunzmann, Kabát, Kamien).

Podzimní část soutěže vrcholí. Všechny týmy ještě čekají v neděli poslední zápasy první poloviny. Třemošná přivítá doma deváté Nové Strašecí, Litice se vydají do Berouna, kde poměří síly se šestými Kelty. Dobřany si pak v Krupce zahrají se sedmými Teplicemi.

Posléze se týmy odeberou k zimní přestávce a v soutěžní akci je znovu uvidíme ke konci února 2017.