Jako první na mokrou trať s několika náročnými loužemi, zatáčkami a kopci vyjelo hned 180 motorek. Dvouhodinový závod s ujetím 13 okruhů nakonec vyhrál Lubomír Vojkůvka, o necelých 50 vteřin za ním dojel Radek Bezděk. S již větším odstupem si pro bronz dojel Jan Vašta.

Ve druhém maratonu poměřili síly řidiči čtyřkolek. Na dobřanské trati se jich rozjela necelá stovka. Ačkoliv pro jezdce nebyl závod úplně nejjednodušší, většina čtyřkolek se do cíle dostala. Ostatním největší komplikaci činily právě mohutné louže.

Nejrychlejší byl velký favorit závodu čtyřkolek Martin Miřejovský, jenž o minutu a půl ujel Juraji Vargovi. Na bronzové pozici skončil po nelehkém boji se Zdeňkem Tůmou Michal Vágner.

Hlavní závod ale započal v sobotní poledne. Celkem 18 aut se sjelo pod prvním kopcem na trati. Jejich řidiči na povel „Start!" seběhli ke svým vozům a za potlesku a jásání přítomných diváků zahájili tradiční 24hodinový maraton.

Kromě tří vozů dojely do cíle všechny, hned čtyři navíc dokázaly pokořit hranici stovky okruhů.

Nejvíc, tedy 125 okruhů, dokázal ujet tým RP interier ve složení Rostislav Pilný, Zdeněk Baše, Zdeněk Zachariáš, Lucie Turková, Patrik Baše a Dušan Randýsek. Za nimi se 119 zvládnutými okruhy skončil tým Quadservis Špak – Papá Buggy, třetí pozici po 104 okruzích obsadil Wings team.

Dobřanský maraton se opět vydařil.