Galavečer Den rváčů začíná v sobotu v 19.00 a měl by trvat do 22.00 hodin. Přehlídku bojových sportů hostí Městská hala Lokomotiva na Slovanech.

Zraky se budou upínat hlavně na bitvu o český titul v těžké váze boxerů profesionálů mezi Václavem Pejsarem (Qwert boxing club) a Pavlem Šourem (AtomGym).

Součástí Dne rváčů budou i souboje boxerů Vladimíra Řezníčka s Michailem Chucišvilim z Gruzie, kickboxerů mistra Evropského poháru WAKO Petra Krafta s Polákem Pawlem Strykowským, který v profesionálním ringu ještě neprohrál, diváci uvidí bitvu Jana Greisigera s Wojtekem Stawickým, Karla Kuleho s Filipem Lukášem či na poslední chvíli dojednanou bitvu v MMA 81 kg mezi Václavem Holotou a Martinem Alvarezem. Tahákem večera bude návrat Jana Kalaše do ringu. V něm se v boxu střetne s Dominikem Landgrafem.

Vstupenky jsou v předprodeji k mání on-line na www.ticketportal.cz nebo v AtomGymu v Sokolovské 78, v obchodu Original store Palackého 19 a v Crazy baru Sokolovská 107 v Plzni. V Domažlicích v Caffé Enzzo. Za lístky zaplatíte 550 Kč do hlediště a 750 korun na plochu. V.I.P. stoly vyjdou na 15 tisíc korun.