Z tohoto počtu byly tři hokejové – domácí Horní Lukavice, Chotěšov a Luby a tři hokejbalové – Mrholové s. r. o., AHC Kardiac Plzeň a extraligové mužstvo TJ Snack Dobřany. V jeho řadách nechyběli ani juniorští reprezentanti a své hokejbalové umění předvedl divákům v Horní Lukavici i Adam Roušal – reprezentant družstva České republiky, které letos v Plzni vybojovalo titul mistrů světa.

Hokejbalisté Dobřan také splnili úlohu velkého favorita a turnaj bez jediné porážky vyhráli. „Jsem rád, že nám v průběhu prvního ročníku turnaje přálo počasí. Myslím si, že to byl hlavní důvod hojné účasti diváků, kteří mohli vidět kvalitní souboje i přímou konfrontaci hokejbalistů s hokejisty,“ říká jeden z pořadatelů turnaje a také rozhodčí Radek Vrba.

Turnaj se hrál systémem každý s každým, hrací doba jednotlivých zápasů byla dvakrát patnáct minut. Zajímavá situace nastala v předposledním zápase celého turnaje, kdy na sebe narazili hokejbalisté Dobřan a hokejisté Chotěšova, kteří v případě vítězství mohli získat celkové prvenství. Hokejbalisté Dobřan byli však v utkání lepším celkem a vítězstvím 3:1 si zajistili celkové vítězství v turnaji a naopak hokejisty Chotěšova odsunuli až na páté místo.

Po skončení se většina hráčů i diváků veselila na diskotéce, kterou připravili pořadatelé jako součást turnaje. „Turnaj měl být zpestřením přípravy hokejistů i hokejbalistů na novou sezonu a to se nám povedlo. Já mám zvláště radost z toho, že hráči našeho družstva ukázali, že mají dobrou fyzickou kondici, a jsem přesvědčen, že na novou sezonu budeme dobře připraveni,“ krátce zhodnotil turnaj hlavní organizátor a trenér hokejistů Horní Lukavice Zdeněk Krs.

Konečné pořadí: 1. Snack Dobřany 11 bodů, 2. Horní Lukavice 9 b., 3. Kardiac Plzeň 7 b., 4. Mrholové 5 b., 5. Chotěšov 5 b., 6. Luby 4 b.