„Očekáváme těžkou sérii, protože play-off jako takové je náročnější než základní část. Na boje o titul se ale připravujeme celou sezonu. Na Mělník nastoupíme stoprocentně připravení a budeme chtít postoupit v co nejkratší době do semifinále,“ slíbil Michal Štrajt.

Zatímco v základní části Interobal vyhrál v Mělníku „pouze“ 4:3, doma Středočechy smetl 9:2. „Doma jsme silní, ale i Mělník doma hraje velice dobře a nepříjemně. Uvidíme, s jakou taktikou přijede. Chceme nejen vyhrát po třech zápasech, ale i podat výkony, z nichž budeme mít dobré pocity,“ přeje si.

Milan Škvařil střílí na branku Dukly Praha v prvním utkání semifinále play-off extraligy. Druhý zápas se hraje dnes v podvečer na palubovce soupeře.
Talent jede do Prahy, chce potvrdit domácí výhru

Kvůli reprezentační přestávce Plzeň hrála poslední zápas před téměř třemi týdny. „Není to novinka, pauza bývala i delší, takže mi to nevadí. Dočerpali jsme síly a potrénovali,“ řekl Štrajt.

Novinkou play-off je střídání v pořadatelství zápasů po jednom utkání. „O to více bude první venkovní zápas důležitější. Když zvládneme první domácí i venkovní utkání, tak už nám bude chybět jeden krok, a navíc v domácím prostředí,“ hledal pozitiva Michal Štrajt.