Přitom nechybělo mnoho a 32leté Plzeňačce se mohl splnit plán, s nímž do boje šla, ukončit zápas v prvním kole. Po jejím tvrdém úderu pravým hákem v prvním ze tří kol byla Buddová pořádně otřesená, jenže zkušená Američanka, která v kleci zápasí neuvěřitelných třináct let, se z toho dostala. 

„Dobře mě tam nachytala, byla jsem dost otřesená,“ přiznala pak Julia Buddová ve vítězné řeči po zápase. První kolo sice u rozhodčích prohrála, ale v dalších dvou měla mírně navrch.

„Cítila jsem, jak jsem chytla rytmus, trefovala jsem údery,“ pochvalovala si, ale ocenila i Jindrovou. „Byla to opravdu těžká soupeřka. Věděla jsem, že je hodně dobrá kickboxerka. Ale já jsem to odmakala,“ dodala Buddová.

Martina Jindrová se utká s legendární Kanaďankou Julií Buddovou.
Zápasnice MMA Jindrová se oklepala z těžkého k.o. a jde v Atlantě znovu do klece

Dvaatřicetiletá Plzeňačka, která dostala začátkem dubna těžké k. o. od Amber Leibrockové ze Spojených států, tak v letošní pyramidě profesionální organizace PFL končí už po dvou zápasech.

Loňský postup do semifinále se jí zopakovat určitě nepodaří. Ale i tak by měla v prestižní soutěži zápasnic MMA bojovat i v příští sezoně, protože má ještě na rok platnou smlouvu. „Ale uvidíme, jak to bude. Po třech porážkách v řadě, aby to nebyla nějaká komplikace,“ zapochybovala Martina Jindrová ještě před odletem za moře, když přemýšlela, co by se stalo v případě neúspěchu.

„Ale zápasila jsem s obrovskými jmény. Jsou to nejlepší holky v MMA, každý zápas je strašně těžký. Musím říct, že mě ta konfrontace furt posouvá dál a dál. Je to obrovská motivace,“ doplnila vzápětí bojovnice z Plzně.

Viktor Baier si zachytal na podzim v dresu Viktorie Plzeň juniorskou Ligu mistrů i v akademii slavné Barcelony.
Mladého brankáře Viktorie si vybral Bayern do týmu světa pro kemp v Argentině

Mezi nejlepší kvarteto neprošla nakonec ani její sobotní přemožitelka Julia Buddová, čtyřnásobná šampionka konkurenční organizace Bellator. Tak veliká je v turnaji v PFL konkurence.

O pohádkový jackpot milion dolarů se 19. srpna utkají Laura Pachecová, která v semifinále vyzve Olenu Kolesnykovou, a Jindrové první přemožitelka Amber Leibrocková se o finále popere s Marinou Mokhnatinovou.