Nezvrhl se zápas s Kopřivnicí ve zbytečné drama?
Ano, bylo to zbytečné drama. Zápas nás stál hodně sil, které jsme chtěli před středečním duelem s Duklou ušetřit. Škoda. Udělali jsme spoustu nepřesností a neproměnili šance.

Co se s mužstvem stalo? Ve 43. minutě jste vedli 22:17 a vypadalo to na klidný zápas.
Nevím. Možná jsme se uspokojili. Neproměněné jasné šance nás mrzí, protože z nich padají nejjednodušší góly, kterými podtrhnete výkon. Ale samozřejmě tam byly chyby v obraně i útoku.

V závěru jste mohutně dotahovali ztrátu.
To bylo hodně o štěstí. Soupeř nedal, my jsme vyrovnali sedmičky. Pak soupeř opět neuspěl a my jsme vstřelili vítězný gól. Byl to Hollywood, jak se říká (směje se). Myslím si, že bychom měli vyhrát s klidem.

Těší toto vítězství víc než třeba výhra o sedm gólů?
Uvidíme ve středu, jak na tom budeme se silami. Nicméně zápas s Kopřivnicí je varovný prst před Duklou. Ale zase proti ní nepůjdeme uchlácholení, že jsme na koni.

Snažíte se jako nejzkušenější hráč působit na ostatní?
Když nejsem unavený, tak se snažím co to dá. Občas něco řeknu hlavně klukům kolem mě. Na levé křídlo se moc nedostanu (směje se).

Desátý gól jste vstřelil po samostatné akci. Takhle jste se při oddechovém čase domluvili?
Nedomluvili. Dělám to tak často, když obránce není tolik soustředěný. Pokud obrana soupeře zaváhá, tak je z toho sedmička nebo gól.

Jaké jste měl pocity při sedmičce za stavu 26:27?
Říkal jsem si to, co každou sedmičku, tedy ať se odměníme gólem. Pak jsem si říkal ještě něco, ale to neprozradím (směje se).

Vnímal jste, že diváci po zápase skandovali vaše jméno?
Bohužel ne.

Ve středu hrajete s Duklou, kde jste působil. Je to pro vás stále speciální zápas?
Nic extra už to se mnou nedělá. Už tam není tolik kluků, s nimiž jsem hrál. Je to ale Dukla, takže to bude prestižní zápas.
Dukla je až desátá, takže do zápasu jdete v roli většího favorita než proti Kopřivnici?
Určitě. Proti Kopřivnici jsme to potvrdili.