Nejlehčí váhy 54 a 57 kg Severočeši vůbec neobsadili, a Plzeň tak bez boje vedla 4:0.

V prvním utkání v kategorii do 60 kg porazil po skvělém výkonu Zdeněk Šesták mosteckého Petra Humolce.

Ve váze do 64 kg za BC Plzeň nastoupil zkušený Jakub Schön. Proti Stanislavu Radovi měl Schön v utkání plném technických výměn velkou převahu a vybojoval další výhru pro svůj tým.

Ve váze do 69 kg debutoval domácí Rostislav Hejduk. Dlouho marně hledal způsob, jak se dostat na tělo téměř o dvě hlavy vyššímu mosteckému Petru Arnoltovi. Až třetí a čtvrté kolo vyznělo ve prospěch plzeňského borce, ale na vítězství to nakonec nestačilo. „Nevěděl jsem si během zápasu rady s jeho dlouhýma rukama. Snad až ke konci, když mu docházely síly, jsem byl lepší,“ komentoval svoji premiéru Hejduk.

V kategorii do 75 kg získali Plzeňané body opět bez boje, hosté totiž kvůli zranění při rozcvičování stáhli ze zápasu Jana Vosátka.

Strhující představení mohli diváci vidět při souboji polotěžkých vah do 81 kg. Za BC Plzeň nastoupil Jiří Richter a Pavel Hodek z Mostu mu byl zdatným soupeřem. V duelu, který zvedal diváky ze sedadel, ustál Hodek počítání ve třetím i čtvrtém kole a prohrál až na body.

Poslední zápas byl jen fraškou. Sotva začal, vhodil mostecký trenér do ringu ručník na znamení ukončení boje, a plzeňský Jakub Mencl tak vyhrál bez jediné rány.

„Škoda, že Most přijel oslabený, mohlo to být zajímavější. Ale díky Richterovi si diváci přišli na své. Vzhledem k vítězství jsme se vyhoupli na třetí příčku za Ostravu a Brno,“ hodnotil výkon plzeňských boxerů jejich trenér Luboš Stach.