K úvodnímu duelu za tým BC Fitsport Trampota Plzeň nastoupil ve váze 56 kg Rafael Duchoň proti zkušenému Robertu Sirtimu. Od úvodního gongu měl v pravém gardu boxující Duchoň převahu a jasně zvítězil na body.

Následující zápas do 60 kg byl vybojován jen „přátelsky“, neboť domácí Meran Alekozai nedodržel váhový limit a měl 40 dkg nad váhu. V tomto souboji plzeňský boxer Václav Hejda po vyrovnaném prvním kole ale na svého soupeře nestačil a prohrál na body.

Ve váze do 64 kg za domácí nastoupil Milan Gaži, proti němu Filip Škoda. Tento duel se plzeňskému borci nevydařil a Gaži zaslouženě zvítězil.

Další zápas váhy do 69 kg absolvoval kamenický Michal Myslivec a za plzeňské, opora týmu, Jiří Štádler. Tento zápas byl plně v režii Jirky Štádlera, který získal důležité dva body.

Komplikace přišla v následujícím duelu váhy do 75 kg. Boxer Tomáš Skalický po vyrovnané bitvě podlehl kamenickému Janu Klikarovi. Náladu ale plzeňskému trenérovi zvedl další souboj váhy do 81 kg, když Luděk Slezák ve svém debutu nezklamal. V druhém kole poslal svého soupeře Davida Foltýna nekompromisním hákem k zemi a ten byl ringovým rozhodčím odpočítán.

V nejlepším zápasu dne plzeňský Martin Horák ve váze do 91 kg naprosto deklasoval domácího soupeře Lukáše Černíka. Bitva to ale byla neúprosná a zvedala diváky ze sedadel. Na body zvítězil jasně Horák. Plzeň vedla již 10:4 a poslední zápas na celkovém vítězství nemohl nic změnit.

Ve váze nad 91 kg za domácí nastoupil Mikuláš Dvorčuk a proti němu plzeňský borec Lukáš Wacker. Ve vyrovnaném utkání přiřkli rozhodčí vítězství domácímu borci. Konečný stav utkání tak byl 10:6 pro hosty z Plzně.

„Po dnešním těžkém souboji musím pochválit všechny kluky za předvedené výkony,“ hodnotil své svěřence trenér a vedoucí týmu Plzně Luboš Stach.

„Pokud mám někoho vyzdvihnout, tak Luďka Slezáka, který ve svém prvním zápase v lize mile překvapil a vyhrál před limitem. Rovněž se vrátila loňská forma Martinu Horákovi a jeho vítězství v těžké váze připsalo nejdůležitější body na naše konto,“ dodal Stach.