Mnichovice – HC Bolevec 4:2 (1:1, branky Bolevce: Řehák, Šimek).

Utkání začalo slavnostním otevřením hřiště s novou umělou trávou. Bolevec nezačal vůbec špatně, po deseti minutách otevřel skóre Řehák. Domácí nezůstali pozadu a ještě do přestávky z trestného rohu vyrovnali na 1:1.

V druhé půli začaly Mnichovice Bolevec přehrávat a zaslouženě šly do vedení opět z trestného rohu. Hosté se snažili ihned o vyrovnání. Po sérii neproměněných šancí přece jen srovnal prudkou střelou Šimek. Po vyrovnání mohl Bolevec jít opět do vedení, ale z obrovského tlaku vytvořené šance neproměnil. Tak přišel trest, deset minut před koncem se domácí opět ujali vedení. Bolevec ve snaze vyrovnat vrhl veškeré síly do útoku, ale z brejku tři minuty před koncem opět inkasoval na konečných 4:2.

Utkání mělo ještě smutnou tečku v podobě ošklivého zranění hostujícího Kindla, který při obětavém obranném zákroku od soupeře vyfasoval ránu hokejkou pod oko a utkání nedohrál.

„Doplatili jsme na neproměňování vyložených šancí, a proto se dále krčíme bez bodu na dně tabulky. Výsledek zápasu také poznamenala neúčast některých hráčů, kteří ať už z pracovních, či osobních důvodů k utkání nedorazili. Bez tří obránců základní sestavy na dobré výsledky pomýšlet nemůžeme,“ uvedl hrající trenér Bolevce Jan Špeta.

Bolevec: Vacátko – Kindl, Krýsl, Bicek, Bláha, Bareš, Brož, Šimek, Růžička, Špeta, Řehák. Trenér: J. Špeta.