Z vítězství a po roční přestávce z návratu do extraligy se radoval tým HC Bolevec, spolu s ním postupuje i Hostivař.

TJ Hostivař – HC Bolevec 2:3 (0:1, branky Bolevce: Bicek, Setunský Brož)

V závěrečném utkání základní části na sebe narazila první dvě družstva tabulky. Cíl Bolevce byl jediný – zvítězit a zajistit si postup do extraligy. Od úvodu se rozpoutal tuhý boj. V 5. minutě unikl obraně Hostivaře Bicek a zajistil Bolevci vedení. Hostivař pak ovládla hřiště a obléhala boleveckou svatyni, velkou překážkou pro ni byl brankář Jiří Zelenka, který zlikvidoval řadu šancí a v 17. minutě chytil i penaltu. Bolevec přestál tlak soupeře a naopak si po brankách Setunského a Brože z rohu vypracoval tříbrankový náskok. Až poté Hostivař korigovala stav. Drama vyvrcholilo v samém závěru utkání. Hostivař snížila na 2:3, navíc po čase zahrávala dvakrát trestný roh. Bolevec se štěstím uhájil vítězství a zároveň vybojoval první místo a postup do extraligy.

„Musím pochválit celý tým za bojovnost, navíc hráči se dokázali vyrovnat s absencí obránců Korbela a Fretschnera," uvedl spokojený trenér Čeněk Zuna starší.

Po skončení základní části se ještě mužstva utkala o konečné umístění. V těchto zápasech se utkali vždy sousedé v tabulce, započítával se i první vzájemný zápas.

HC 1970 Bolevec – TJ Hostivař 5:3 (3:2, branky Bolevce: Bicek 2, Zuna ml. 2, Brož)

V duelu prvních dvou mužstev hrál Bolevec uvolněně svoji hru a byl po celý zápas lepší než jeho soupeř a utkání dovedl k přesvědčivé výhře.

„Skvělý výkon hodný budoucího účastníka extraligy a přesvědčivé vítězství nad výbornou Hostivaří," rozplýval se po utkání trenér Čeněk Zuna starší.

Bolevec: Zelenka – Bicek, Kolanda, Setunský, Zuna ml. – Kindl, Lomský, Brož. Trenéři: Zuna st., Fretschner, Sedláček.