Poslední celek tabulky hostil jen o bod lepší Mnichovice. Přestože domácí byli po celý zápas lepší, nedokázali jej dotáhnout do vítězného konce.

Bolevec – Mnichovice 3:3 (0:1, branky Bolevce: Krýsl 3).

Bolevec zahájil utkání aktivní a ofenzivní hrou a zatlačil Mnichovice do hluboké defenzivy. Bohužel do vedení šli po proměněné penaltě hosté. Poločas stejným výsledkem i skončil, i když Bolevečtí měli neustále navrch.

Po přestávce přizpůsobili Bolevečtí taktiku hře soupeře, a to jim začalo přinášet ovoce. Krýsl vyrovnal a záhy přidal i druhý gól domácích. Mnichovice se ale nevzdaly a čtvrt hodiny před koncem po sérii trestných rohů vyrovnaly.

Naději na dobrý výsledek pro Bolevec vykřesal deset minut před koncem opět Krýsl a završil tím svůj čistý hattrick. Domácí bojovali až do konce, ale bohužel z posledního trestného rohu se podařilo Mnichovickým srovnat skóre, a tak se dva největší kandidáti na sestup rozešli smírně.

„Diváci viděli opět boj o černého Petra soutěže. I když jsme byli po celou dobu lepším týmem, přišli jsme v poslední minutě o důležité dva body. Když nedokážeme takto důležitá utkání dotáhnout do vítězného konce, nemůžeme doufat v udržení v extralize," zhodnotil duel s nešťastným koncem trenér Jan Špeta.

Bolevec: Vacátko – Kindl, Korbel, Bláha, Podskalský, Bicek, Pravda, Bareš, Fretschner, Krýsl, Řehák. Střídali: Vodrážka, M. Houška, Jungmann. Trenér: J. Špeta.