Druhou výraznou akvizicí klubu je vytrvalec Vladimír Marčík – letošní trojnásobný bronzový medailista na 5 000 metrů, 10 000 m a půlmaraton přichází do Plzně z USK Praha.

Z Karlových Varů přichází teprve šestnáctiletý talent David Kurfürst. „Je letošním suverénně nejrychlejším sprinterem Karlovarského kraje v dorostenecké kategorii. David bude nově trénovat po boku českých reprezentantů Terezy Petržilkové a Jakuba Reže,“ řekl trenér Škody Plzeň Michal Černý.

Juniorský tým Plzně posílí i dvě atletky. Z Atletiky Kravaře přichází druhá nejlepší dorostenka ve skoku vysokém Moravskoslezského kraje Viktorie Novotná, která se bude připravovat po boku Jana Štefely. Druhou posilou je Tereza Šedivá z Tábora, nejlepší diskařka Jihočeského kraje v mládežnické kategorii.

Modro-bílé barvy naopak opouští diskař extraligového týmu mužů Petr Procházka, který bude nově hájit barvy A. C. TEPO Kladno.

Vydal se za moře. Dvaadvacetiletý basketbalista pocházející z Plzně se rozhodl jít jinou cestu, než většina mladých hráčů, a po dovršení plnoletosti se vydal do USA.
Kozák: Amerika byla můj sen